Hodowla kur niosek
RKS Łubnica

NASZA OFERTA

Ferma Drobiu w Augustowie

Hodowlą drobiu zajmujemy się od 1977 roku.
W 1982 zaadoptowaliśmy kurniki pod hodowlę kur niosek i produkcję jaj. W 1985 przystosowaliśmy hodowlę kur w systemie bateryjnym.
Od 2009 prowadzimy hodowlę kur rasy Lowan - Brown w chowie ściółkowym. Spełniamy wszystkie normy i standardy Unii Europejskiej.
Jajka RKS Łubnica charakteryzują się pysznym, naturalnym smakiem i barwą żółtka oraz odpowiednią wytrzymałością skorupki.

Ferma kur

ferma_kur

Ferma RKS Łubnica działa od 1977 roku.

Hodujemy kilkadziesiąt tysięcy sztuk kur niosek rasy Lowan - Brown.
Hodowla odbywa się wyłącznie w chowie ściółkowym. Kury żyją w kurniku na ściółce, posiadając swobodę ruchu w warunkach podobnych do środowiska naturalnego. Żywione są naturalnymi paszami najwyższej jakości, dzięki którym nasze jajka są zdrowe oraz posiadają atrakcyjny kolor i smak.
Spełniamy wszystkie standardy UE.

Ferma kur zajmuje się również rozrodem. Posiadamy własną odchowalnię piskląt. Pisklętom zapewniamy optymalne warunki rozwoju. Odchowujemy je na potrzeby własne oraz indywidualne zamówienia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w hodowli drobiu gwarantuje wysoką jakość produktów. Ferma RKS Łubnica znajduje się pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Kontakt

dariusz_dadaczyński

Kierownik fermy:
Dariusz Dadaczyński

Telefon:
+48 61 444 54 33 wew. 43
+48 698 181 179

Fax:
+48 61 44 33 136

Mail:
lubnica@pro-onet.pl

Kontakt z działem handlowym:
handlowy@rks-lubnica.pl
zamowienia@rks-lubnica.pl

Produkty

jajka_ze_sciolki

Ferma kur RKS Łubnica produkuje jajka konsumpcyjne pochodzące wyłącznie z hodowli w chowie ściółkowym.

Oferujemy pełen asortyment jajek klasy A. Sprzedawane są w parametrach od 45 g do 66 g. Jajka pakowane są w wytłaczanki lub pudełka kartonowe. Zapewniamy opakowania detaliczne oraz hurtowe (np. wytłaczanki foliowane na paletach).

RKS Łubnica - kurnik chowu ściółkowego / ferma w Augustowie